O Firmie

Chociaż jesteśmy firmą lokalną, ceniącą przede wszystkim tradycję, doskonale zdajemy sobie sprawę z wyzwań nowoczesności. Z tego względu każde zlecenia szczegółowo omawiamy z naszymi klientami, którzy dzielą się swoimi oczekiwaniami, a my na tej podstawie przystępujemy do realizacji zlecenia. Wszystkie zamówienia indywidualnie dopasowujemy do zleceniodawcy. Nowoczesne rozwiązanie doskonale odpowiada na zapotrzebowanie rynkowe.

Takie same standardy utrzymujemy również przy wycenie. Każde zlecenie jest inne, dlatego cena za usługi montersko-spawalnicze zawsze będzie się różnić. Dbamy o to, aby była ona jak najbardziej konkurencyjna i – co najważniejsze – satysfakcjonująca dla naszych klientów.

Uniwersalne kurtyny paskowe PCV

Od przeszło dekady zatrudniamy najlepiej przeszkolonych fachowców w okolicy. Kadra specjalistów jest cały czas gotowa do działania, zapewniając wysoki poziom obsługi klienta i realizacji zleceń. Nie są oni wyłącznie profesjonalistami. To również osoby, które po prostu lubią swój zawód, co gwarantuje najlepszy efekt końcowy ich pracy. Nasi inżynierowie chętnie pomogą przy opracowaniu projektów, a spawacze i monterzy, posiadający wymagane uprawnienia, szybko i sprawnie wykonają usługi montersko-spawalnicze.

Oprócz ciągłych szkoleń mających na celu udoskonalenie warsztatu, przywiązujemy wagę także do sprzętu, z którego na co dzień korzystamy. Jest on zawsze w bardzo dobrym stanie i zaawansowany technologicznie, co pozwala nam na podejmowanie się nawet wyjątkowo trudnych zleceń, wymagających specjalistycznej wiedzy i narzędzi. Przy jego użyciu możemy dostarczyć naprawdę nowoczesne sposoby realizacji, odpowiadające światowym standardom w każdym zakresie.

Osoby zainteresowane naszymi usługami w zakresie montażu czy spawania, serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Chętnie przybliżymy Państwu wszystkie szczegóły oferty, a także odpowiemy na pytania. Miejscem naszej działalności jest Lubin, ale jesteśmy otwarci również na propozycje pojawiające się w innych częściach regionu. Zapraszamy do współpracy!

Call Now Button